Обличчя в цілому

Шкіра обличчя постійно стикається з впливом різних негативних факторів, які сприяють підвищеній пігментації, появі набряклості (у вигляді «мішків» під очима), втраті еластичності, через що форма обличчя може змінюватися трохи.

Однак виправити ці недоліки не є проблемою. Існує безліч способів для відновлення природних процесів регенерації та вироблення колагену. Наприклад, 3D-моделювання мезонітями, за допомогою якого успішно проводиться блефаропластика (усунення складок верхніх та нижніх повік). Цю безпечну та безболісну процедуру у Кривому Розі роблять у косметологічному центрі «Марусич». Завдяки високій кваліфікації фахівців, маніпуляція не приносить неприємних відчуттів, а від ін’єкції не залишається сліду.

З допомогою цього також проводиться ринопластика – корекція форми носа. Однак це не єдиний метод – виправити недоліки допоможе контурна пластика з використанням філерів (препарати на основі гіалуронової кислоти). Косметолог медичного центру «Марусич» застосовують препарати лінії Princess®, які виготовляє австрійська фармацевтична компанія Croma.

Добавить комментарий